Lana Vallo

Vizāžista profesiju es izvēlējos tāpēc, ka man patīk skaistums visās tās izpausmēs! Man ir neaprakstāms prieks radīt to  pašai savām rokām un redzēt, kā manu darbību rezultātā cilvēki un lietas man apkārt kļūst laimīgākas, spilgtākas un košākas!

Visvairāk vizāžista profesijā mani saista dažādība, ko šī profesija piedāvā. Jauna diena – tās vienmēr ir arī jaunas tikšanās, jauni iespaidi un, protams, arī jauni izaicinājumi! Kopš 2003. gada sākuma, no brīža, kad sāku apgūt vizāžista profesiju, mani joprojām nebeidz pārsteigt, cik interesants un aizraujošs mēdz būt šī radošā darba process. Šobrīd kā profesionāla vizāžiste es pastāvīgi sadarbojos ar dažādām dizaina studijām, reklāmas un modeļu aģentūrām, kosmētikas uzņēmumiem, žurnāliem un privātpersonām, vadu grima kursus, piedalos apģērbu, apakšveļas, kosmētikas reklāmu fotosesijās, strādāju video reklāmu uzņemšanā, apģērbu modes skatēs…un turpinu pilnveidoties šajā aizraujošajā modes un skaistuma pasaulē.

Esmu pārliecināta, ka vislabāk par mākslinieku runā viņa darbi.  Tādēļ piedāvāju iepazīties ar saviem darbiem sadaļā Portfolio.

Verified by Trusted Partners