JANE IREDALE

JANE IREDALE – MINERĀLU DEKORATĪVĀ KOSMĒTIKA

«Jane Iredale» dekoratīvā kosmētika — tā ir ne tikai uzlabota tradicionālo kosmētikas produktu versija, tā ir pavisam jauna tehnoloģija. Visi «Jane Iredale» izstrādātie kosmētikas līdzekļi nodrošina ādas kopšanu. Šī unikālā kosmētikas līnija, kam piemīt ādas kopjošās īpašības, tirgū tiek piedāvāta no 1994 gada. Visi produkti ir veidoti uz mikronizētu minerālu bāzes un nesatur pildvielas (piemēram, talku vai minerāleļļu), kā arī ķīmiskas krāsvielas un konservantus. Tāpēc «Jane Iredale» kosmētika tiek izmantota labākajos skaistumkopšanas salonos, spa-centros un medicīnas klīnikās visā pasaulē.

Džeina Iredāle ir «Iredale Mineral Cosmetics» prezidente un dibinātāja. Viņa bija pirmā, kas skaistumkopšanas tirgū piedāvāja pilnu profesionālās dekoratīvās kosmētikas produktu līniju veidotu uz dabīgo minerālu bāzes un viņa pirmā saprata, cik ļoti perspektīvs šis virziens ir ādas kopšanas speciālistu darbā. Izstrādājot savu kosmētikas līniju, Džeina Iredāle cieši sadarbojās ar pasaulē labi pazīstamiem plastikas ķirurgiem un dermatologiem.

Pašreiz uzņēmums «Iredale Mineral Cosmetics» ir līderis starp minerālu kosmētikas ražotājiem ASV, un «Jane Iredale» zīmols ir pārstāvēts vairāk kā 35 valstīs visā pasaulē, tajā skaitā Lielbritānijā, Eiropā, Austrālijā un Tālo Austrumu valstīs.

Kas mūsu produktus padara īpašus:

Kosmētikas produktiem, kas veidoti uz minerālu bāzes piemīt augsta noturība, bet, neskatoties uz to, grimu ir viegli noņemt ar jebkuru kosmētikas noņemšanai paredzēto līdzekli. Skatoties caur mikroskopu, mikronizēto minerālu daļinas izskatās līdzīgas zivs zvīņām, kas izvietotas viena aiz otras. Šie mikrokristāliņi veido sava veida filtru, kas tajā pašā laikā ļauj ādai elpot.

Koncentrēts pigments

Vārds ”pigments” parasti apzīmē krāsotu vai baltu savienojumu, kas nešķīst šķīdinātājā. (Vārds ”krāsa” lielākoties tiek attiecināts uz ķīmisku savienojumu, visbiežāk uz naftas izcelsmes, kas ir šķīstošs.) Mūsu pigmenti ir izgatavoti tikai no mikronizētiem minerāliem. Tā kā minerāli ir koncentrēts pigments, tie nodrošina pilnīgu pārklājumu. Ar nelielu daudzumu pietiek ilgam laikam!

Augsta noturība

Pateicoties mikronizācijas procesam, kam tiek pakļautas minerālu daļiņas, tās uzklāšanas procesā sasaistās. Uzklājot tās uz tīras, mitrinātas ādas, tiek radīta virsmas spriedze, kas pārvar gravitāciju un notur minerālus cieši pie ādas. Rezultātā tās ir izturīgas pret fiziskajām aktivitātēm, ādas saraukšanu; kosmētikas produkti neizsmērējas un nesaveļas.

Pretiekaisuma iedarbība

Vairākās mūsu produktu formulās ir iekļautas sastāvdaļas, kas aktīvi nomierina ādu. Divas visiedarbīgākās no tām ir titāna dioksīds un cinka oksīds, kurām ir pretiekaisuma iedarbība. Minerālu daļiņas ne tikai efektīvi pārklāj apsārtumu, bet palīdz to arī dziedēt. Daudzām produktu formulām tiek pievienoti augu un aļģu ekstrakti, kuriem arī piemīt šāda veida iedarbība. Mūsu produkti nerada komedonus (nenosprosto poras). Minerālu daļiņas uz ādas veido aizsargslāni, kas ļauj tai normāli elpot un funkcionēt. Šī aizsargbarjera pasargā ādu no apkārtējās vides piesārņojuma.

Minimāls alerģijas risks

Alerģijas un saasinātas reakcijas parasti novērojamas to sastāvdaļu dēļ, kas izraisa ādas kairinājumu. Šādas reakcijas ir īpaši raksturīgas ādai, kuras stāvoklis jau ir pasliktinājies, piemēram, novājinātas imūnsistēmas, saules iedarbības izraisītu bojājumu, ķīmiskā pīlinga, lāzera procedūru u.c. iemeslu dēļ. Visbiežāk šādas saasinātas reakcijas izraisa tādas vielas kā ķīmiskie konservanti, ķīmiskās krāsvielas (parasti apzīmē ar FD&C), smaržvielas un alkohols. Mūsu kosmētikas produkti nesatur nevienu no šīm vielām. Patiesībā cinka oksīdam un titāna dioksīdam ir pretiekaisuma īpašības un tie nomierina ādu. Visi mūsu produkti ir izgājuši jutīguma testus laboratorijā, un ir atzīts, ka tie nerada alerģiskas reakcijas.

Plašs UVA un UVB aizsardzības spektrs, saules aizsargfaktors SPF20

Minerāli nodrošina tūlītēju saules aizsardzību pret plaša spektra ultravioleto starojumu un turklāt nesatur ķīmiskas vielas. «Jane Iredale» produkti, kas paredzēti aizsardzībai pret sauli, ir testēti FDA laboratorijā, lai pārbaudītu un pārliecinātos par to augsto ūdensnoturību.

Verified by Trusted Partners