Informācija par piegādi un pirkumiem

Preču izvēle

Ja vēlaties atrast Jūs interesējošo preci ātri un viegli, mūsu mājas lapa piedāvā sekojošas iespējas:

  • Jūsu rīcībā vienmēr ir meklēšanas lauciņš, kas izvietots lapas augšpusē, labajā stūrī. Pēc Jūsu ievadītajiem vārdiem vai burtu salikumiem tiks atrastas visas produkcijas katalogā piedāvātās preces.
  • Ja jūs izvēlēsieties vēlamo preču grupu izvēlnē, kas atrodama lapas kreisajā pusē, lappusē, kas atvērsies, tiks atspoguļots visu atbilstošajā grupā esošo izstrādājumu saraksts. Izvēlēties ir iespējams, meklējot gan pēc ražotāja, gan pēc pielietošanas jomas.

Preču pievienošana grozam

  • ja atradāt Jums tīkamu preci, ievadiet vēlamo daudzumu un/vai krāsu un uzklikšķiniet uz groza simbola, kas atrodams blakus katrai precei. Groza saturu var aplūkot uzklikšķinot ar peli uz uzraksta „ grozs“, kas izvietots lapas augšējā daļā, labajā pusē.
  •  lai dzēstu grozā ievietotu pirkumu, uzklikšķiniet ar peli uz krustiņa, kas atrodams blakus atbilstošajai precei. Lai no jauna pievienotu grozam dzēsto preci, Jums prece veikalā būs jāizvēlas no jauna.
  • lai apstiprinātu groza saturu un turpinātu pasūtījuma noformēšanu, groza lapā nospiediet pogu ar uzrakstu „noformēt pasūtījumu“.

Pasūtījuma nosūtīšana

Pēc pogas „noformēt pasūtījumu“ nospiešanas, Jūs pārsūtīs uz lapu ar formu, kas paredzēta nepieciešamo personas datu ievadīšanai. Lai pabeigtu pasūtījuma apstiprināšanu Jums jānospiež poga ar uzrakstu „ nosūtīt pasūtījumu“.

Preces apmaksa

Lai apmaksātu pasūtījumu, nepieciešams apmaksas lapā izvēlēties piemērotu apmaksas veidu.
Pasūtījuma apstiprinājums un rēķins tiks nosūtīts uz Jūsu norādīto elektroniskā pasta adresi.
Ja formā ar informāciju par Jums būsiet korekti ierakstījis savu e- pasta adresi, pēc pasūtījuma apstiprināšanas varēsiet to apskatīt savā elektroniskajā pastkastītē.

Pasūtījuma izpilde

Pie pasūtījuma, kura vērtība ir mazāka kā 35 Lv tiek pievienota maksa par piegādi.
Nākamajā dienā pēc pasūtījuma apmaksas, prece tiks nosūtīta klientam ar kurjeru.
Ja klients vēlas, preci ir iespējams saņemt atbraucot uz mūsu Studiju: Gertudes 66, Riga

Pasūtījuma anulēšana

Ja, mūsu interneta veikalā pasūtītā prece Jums nebūs piemērota, Jums ir tiesības to atgriezt 14 dienu laikā, skaitot no preces saņemšanas dienas. Atgrieztai precei ir jāatrodas oriģinālajā iepakojumā un tādā pat stāvoklī (nav spēkā attiecībā uz iepakojumu, ko nevar atvērt tam nekaitējot). Nauda par atgriezto preci ienāks Jūsu bankas kontā ne vēlāk kā 30 dienu laikā, pēc paziņojuma par preces atgriešanu saņemšanas. Par summu līdz 7 Lv, interneta veikalam ir tiesības pieprasīt zaudējumu atlīdzināšanu, kas saistīti ar preces atgriešanu, izņemot gadījumus, kad atgrieztā prece neatbilst pasūtītajai vai tai ir bojājumi, ko pie vizuālas apskatīšanas nav bijis iespējams noteikt.

Patīkamu iepirkšanos!

Verified by Trusted Partners