Atsauksmes

Vineta Briede, Rīga, decembris 2013
“Ļoti patika kursu teorētiskais un praktiskā darba apvienojums. Studijā ir mājīga atmosfēra, līdz ar to nākt uz nodarbībām vienmēr bija patiess prieks! Ceru, ka sekos kursu turpinājums.”

Fanija Grīnberga, Rīga, decembris 2013
“Kursi bija vienkārši brīnišķīgi. Ļoti daudz iespēju pašam praktiski trenēties, izmēģināt jauniegūtās teorētiskās zināšanas. Ļoti laipna, gaiša un draudzīga atmosfēra. Tiešām noderīgi padomi un palīdzība no pasniedzējām, vizāžistēm, Liels paldies!”

Beate Maļinovska, Rīga, decembris 2013
“Man ļoti patika! Uzzināju par “tušēšanu”. Kopumā tehnika dod ļoti daudz. Ieteiktu nākotnē rīkot kursus sevis krāsošanai – ja vari pats sevi uzkrāsot, tad arī otru vari! Man patika, ka sākumā var iemācīties pašus pamatus – kādā kārtībā, kas jādara, patika, ka var izmēģināt dažādus tonālos, pūderus, lai atrastu tieši sev derīgo/piemēroto! Un visnoderīgākā bija info par to, ko darīt, ja nesanāk tā kā gribētos – kļūdu labošana. Super! Paldies! Forši pavadītas 9 dienas!”

Ruta Siliņa, Rīga, augusts 2013
“Paldies, viss bija ļoti labi – labi sabalansēta teorijas un praktisko nodarbību proporcija. Atsaucīga un zinoša pasniedzēja, ērta vide. Vēlreiz paldies par izcilām nodarbībām, jo visu mācīto var pielietot ikdienā. Lai izdoas arī turpmāk!”

Linda Liepa, Rīga, augusts 2013
“Šie kursi bija mana pirmā pieredze make-up! Ļoti pozitīvas emocijas saņēmu katru reizi, kad apmeklēju kursus. Esmu ļoti apmierināta ar to, kā Lana vadīja kursus, vairāk kā apmierināta, tā ir mana labākā izvēle. No kursiem aizeju ar ļoti pozitīvām emocijām par iegūtajām zināšanām.”

Dagmāra Levkāne, Rīga, augusts 2013
“Ļoti pozitīvas emocijas ir par pašu Lanu un viņas pasniegšanas metodēm. Ļoti skaidri, saprotami un precīzi visu skaidroja, vienmēr bija gatava palīdzēt un atbildēt uz jautājumiem. Ļoti pozitīvi vērtēju iespēju pašai katru dienu apgūt jaunu make-up veidošanas tehniku un arī pašai to izmēģināt. Kursi sniedza man drosmi eksperimentēt un darboties uz citu cilvēku sejām. Milzīgs jums paldies!”

Anete Neilande, Rīga, augusts 2013
“Ļoti patika. Viss apmierina. Ieteikums – rīkot kursus tālākai apmācībai. Patika atmosfēra – viegla, nepiespiesta gaisotne. Vēlētos turpmāku sadarbību turpmākai izaugsmei. Vēlu visu to labāko un gaišāko!”

Lana Buholce, Rīga, augusts 2013
“Viss, ko es šeit piedzīvoju, pilnībā pārsniedza visu, ko es biju iedomājusies vai cerējusi piedzīvot, pirms nokļuvu Glow Make Up School kursos. Viss bija brīnišķīgi! Skolotāja Lana apbūra ar savu spēju iedrošināt ticēt sev, ticēt, ka es to varu, un spēja manai “koka” rokai iemācīt make-up tehnikas, tušēšanu, ēnošanu. Perfekts “tehniskais” nodrošinājums – milzīgas iespējas kosmētikas līdzekļu izvēlē.”

Karina Gargažina, Rīga, augusts 2013
“Patika tas, ka programma bija izstrādāta, nevis haotiska, ka bija atvēlēts diezgan daudz laika praktiskajām nodarbībām, tas deva nostiprināt teorētiskās zināšanas. Šie divu nedēļu kursi iemācija daudz un dažādus grimēšanas veidus. Ļoti patika pasniedzēja, kas ļoti saprotami visu rādīja un stāstīja.”

Inna Grišina, Rīga, augusts 2013
“Perfekti! Paldies skolotājai, mums ir make-up nākotne! Turpiniet tāpat! Viss bija interesanti, skaidri, praktiski.”

Lāsma Hermane, Rīga, augusts 2013
“Man kursos viss ļoti patika. Esmu ļoti priecīga par to, cik daudz esmu ieguvusu šajās divās nedēļās. Patika gan skolotāja, gan ideja parādīt no sākuma uz modeles make-up un tad pašiem mēģināt uz sevis vai kāda cita. Ļoti priecājos, ka piekritu apmeklēt šos kursus.”

Verified by Trusted Partners